Nie wiesz jak powiedzieć o swoich uczuciach? Znajdź sprawdzone sposoby

przyjemne uczucia

Spodobał Ci się chłopak ze szkoły lub z pracy? Już długo na horyzoncie nie widziałaś nikogo, kto wzbudzałby przyjemne uczucie motyli w brzuchu, a to nagle takie zaskoczenie? Na myśl o nim czujesz, że się czerwienisz i brakuje Ci słów? Nie przejmuj się niepowodzeniem! Wygrywają jedynie ci, którzy przystępują do walki o swoje własne szczęście! Pomożemy Ci znaleźć kluczowe sposoby, aby zdobyć jego serce, rozkochać i zatrzymać przy sobie na dłużej. Zatem – do dzieła!

  1. Atrakcyjny wygląd receptą na sukces towarzyski

Podkreśl wszystkie swoje najlepsze atuty – może być to smukła szyja, zgrabna talia, pięknie zarysowany biust lub szerokie biodra. Możesz zmienić styl ubierania i fryzurę, ale pamiętaj o tym, aby w tym wszystkim zachować naturalność. Tylko wtedy w jego oczach zachowasz autentyczność. Nie zmieniaj się w pierwszej kolejności dla kogoś, tylko dla siebie.

  1. Aktywność społeczna

Zaistniejesz w jego otoczeniu wtedy, gdy zaczniesz się angażować w projekty podobne do tych, którym on poświęca cały swój wolny czas. Może być to praca w samorządzie lub w jakiejś innej organizacji, gdzie trzeba się wykazać empatią i kreatywnością. Jeśli pokażesz mu zalety nie tylko zewnętrzne, ale także wewnętrzne – szybko ulegnie Twojemu urokowi.

  1. Wywiad środowiskowy

Jeśli okaże się, że macie wspólnych znajomych, dobrze będzie dowiedzieć się na jego temat tego i owego. Ważne, by taki wywiad przeprowadzić w miarę dyskretnie i bez presji, ponieważ roznieść się mogą wieści, że jesteś plotkarą i intrygantką. Ludzie w zawiści o cudze szczęście, nawet jeśli istnieje tylko w teorii, potrafią być bardzo zawistni. Wspólne grono znajomych, takich zaufanych i wypróbowanych, pomóc może w zmniejszeniu dystansu, zwłaszcza podczas spotkań towarzyskich.

  1. Poczucie humoru i optymizm

Radośnie usposobione do życia dziewczyny znacznie szybciej przyciągną chłopaków, niż wiecznie niezadowolone z siebie histeryczki. Nawet, jeśli masz jakieś kompleksy, staraj się o nic nie myśleć. Życie i tak jest zbyt krótkie, aby zamartwiać się na zapas, a najprostszy żart często okazuje się sprawdzoną receptą na napięte sytuacje w grupie. Faceci doceniają dziewczyny z sytuacyjnym poczuciem humoru, ponieważ świadczy on o dużej inteligencji i ogromnej wyobraźni.

  1. Stopniowe przełamywanie lodów

Prawdziwa relacja między dwojgiem zapatrzonych w siebie ludzi polega na jednoczesnym przyciąganiu i odpychaniu. Im wolniej toczy się gra, tym większe są późniejsze doznania na bardziej rozbudowanych etapach. Pozwalaj odprowadzać lub podwozić się do domu. Warto przyjąć zaproszenie do kina lub wspólny wyjazd nad morze. Staraj się obserwować nie tylko swoje uczucia, ale także jego zachowanie, aby mieć pewność, że wszystko, co robi jest wobec Ciebie szczere i polega wyłącznie na czystych intencjach. Nie zaszkodzi też, gdy raz na jakiś czas przełamywać będziesz inicjatywę. Mężczyźni także mają prawo być nieśmiali i czasami zagubieni. Ważne, by nie odgrywać roli kogoś, kim w rzeczywistości się nie jest.

Więcej inspiracji na udane początki relacji z facetem w tym artykule – https://kobiecystyl.pl/jak-powiedziec-chlopakowi-ze-mi-sie-podoba/