Jak zamontować zawiasy pasowe do drzwi drewnianych?

zawiasy do drzwi

Zawiasy pasowe do drzwi drewnianych stanowią proste i trwałe rozwiązanie w montażu skrzydeł drzwiowych. Jak zamontować zawiasy pasowe do drzwi drewnianych? O czym warto pamiętać i co należy wiedzieć w tym temacie?

Zawiasy pasowe do drzwi drewnianych – proste i skuteczne rozwiązania 

Zawiasy pasowe do drzwi drewnianych stanowią element konstrukcyjny, trwale łączący stolarkę drzwiową z ościeżnicą. Dwa elementy składają się na uzyskanie ruchomego i mocne połączenia. Znajdują zastosowanie zarówno w drzwiach o przeznaczeniu wewnętrznym, jak i zewnętrznym (na przykład komórek, furtek, drzwi wejściowych, drzwi dzielących pomieszczenia). Mogą być stosowane do każdego rodzaju drewna. Szeroki wybór modeli pozwala na ich łatwe dopasowanie do konkretnej specyfikacji danego projektu. Oprócz tego można spokojnie sięgnąć po nie podczas montażu drzwi garażowych czy też bram.  Mogą także pełnić funkcje ozdobne.

Produkcja akcesoriów meblowych – firma R-Mix

Produkcja akcesoriów meblowych – firma R-Mix odbywa się od lat w bardzo specjalistycznych i odpowiednio stworzonych warunkach.  Producent ten wyróżnia się na rynku nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale też dużą starannością i solidnością. Firma R-Mix wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dostarczając rozwiązań tak potrzebnych w domu i w firmie. Ponad 25-letnia obecność na rynku świadczy o dopasowaniu produktów do potrzeb odbiorców. Ciągłe zapotrzebowanie na nowe wyroby daje przestrzeń do inwestowania w nowe sprzęty i rozwój firmy. To odpowiedni kontrahent dla firm z szeroko pojętej branży meblarskiej i stolarskiej. Firmy zajmujące się przygotowywaniem zabudowy kuchennej czy łazienkowej na wymiar na pewno z chęcią sięgną po akcesoria meblowe do montażu drzwi do szaf czy szafek. Odbiorców na tego typu produkty jest bardzo wielu. Solidność, poważne podejście do tematu, nastawienie na zadowolenie klientów końcowych oraz znakomity kontakt – to wszystko sprawia, że firma R-Mix jest podmiotem godnym polecenia.