Dermapen – na czym polega zabieg?

dermapen

W ostatnich latach medycyna estetyczna stała się bardzo popularna. Co za tym idzie, większość zabiegów bardzo mocno ewoluowała i stała się mniej inwazyjna dla naszego wyglądu i zdrowia. Współczesne usługi wyróżnia przede wszystkim bezpieczeństwo i spektakularne efekty. Na czym polega zabieg dermapen? Podpowiadamy.

Co to jest dermapen?

Dermapen to technologia, która w sposób szybki i łatwy pozwala na poprawienie wyglądu skory na całym ciele. Zabieg jest bardzo precyzyjny i pozwala na regenerację skóry. Dzięki takiemu rozwiązaniu, skóra jest bardzo odżywiona i nawilżona. Jeśli chcemy skorzystać z tej usługi, dobrym rozwiązaniem są zabiegi kosmetyczne w Legionowie.

Dermapen jest to innowacyjny zabieg, który polega na mechanicznym nakłuwaniu skóry. Dzięki temu dochodzi do regeneracji włókien kolagenowych oraz elastyny. Inna popularniejsza nazwa tego zabiegu to mezoterapia mikroigłowa. Zazwyczaj urządzenie to wyposażone jest w 12 małych igieł. Dzięki nim możliwe jest wprowadzenie pod skórę odpowiednich substancji odżywczych, które sprawiają, że mało elastyczna skóra zamienia się w promienną i jędrną. Dzięki swojej skuteczności, przez wiele osób nazywany jest jednym z ulubionych zabiegów, które oferuje nam medycyna estetyczna. Jest niezwykle skuteczny, zwłaszcza u dojrzałych osób, ponieważ w prosty sposób zwalcza oznaki starzenia się skóry.

Jakie efekty zyskujemy po skorzystaniu z dermapenu?

Tak jak zostało to wspomniane wcześniej, większa część osób decyduje się na skorzystanie z tego zabiegu, aby ujędrnić skórę i dodać jej rozświetlenia. Nie są to jednak wszystkie korzyści, które niesie ze sobą mezoterapia mikroigłowa.

Dzięki temu urządzeniu, mamy możliwość zlikwidowania blizn, które powstają przebytym trądziku. Lekarze zawsze dobierają odpowiednie parametry, tak aby zabieg był w pełni bezpieczny. Zabieg sprawdzi się również w przypadku rozstępów, rewitalizacji twarzy oraz usunięciu zmarszczek.

Dermapen stał się bardzo popularnym sposobem na poprawę swojego wyglądu.