Bezinwazyjny lifting – o czym mowa w praktyce?

bezinwazyjny lifting

Dbanie o piękną cerę, jędrną skórę i młody wygląd nie jest proste. Wymaga to nie tylko odpowiednich nawyków żywieniowych czy też aktywności fizycznej. Warto wspomóc się też specjalistycznymi zabiegami, które nie mają negatywnych skutków zdrowotnych, a znacząco poprawiają kondycję skóry. Świetnym przykładem jest innowacyjny bezinwazyjny lifting.

Bezinwazyjny lifting – czym on jest i gdzie można go wykonać?

Zabieg, którym jest bezinwazyjny lifting w Sępólnie Krajeńskim to proces, który jest wykonywany w specjalnych gabinetach odnowy biologicznej. Polega on na wykorzystaniu biopolarnej fali radiowej o częstotliwości 7 MHz. Dzięki niej możliwa jest poprawa stanu zdrowia skóry i nie tylko.

Bezinwazyjny lifting sylwetki jest wykonywany między innymi przez New You Gabinet Odnowy Biologicznej, który posiada specjalną aparaturę, którą jest Focus RF Talus. Jest ona w stanie generować wcześniej wspomniane fale radiowe, których obwód zamyka się w głowicy zabiegowej tym samym generując energię cieplną.

Jak działa bezinwazyjny lifting i jakie są jego korzyści?

Bezinwazyjny lifting swą nazwę zawdzięcza temu, że pozwala on na pracę nad sylwetką bez wykorzystywania skalpela. Tym samym ta metoda jest kompletnie bezinwazyjna i nie zostawia po sobie żadnych blizn oraz śladów. Po tym jak głowica urządzenia Focus RF Talus trafi na skórę falę radiowe przez nią tworzone generują energię cieplną. Ta trafia w skórę i pod nią, gdzie dochodzi do wszystkich procesów, które generują pozytywne zmiany w ciele.

Po kontakcie głowicy zabiegowej urządzenia Focus RF Talus zaczynają się zmiany pod wpływem energii cieplnej. Mowa tu o obkurczeniu i pogrubieniu się włókien kolagenowych. W ten sposób likwidują one zmarszczki oraz ujędrniają skórę. Dodatkowo podgrzewana tkanka tłuszczowa ulega rozłożeniu i następnie tłuszcz jest wydalany z organizmu w procesach metabolicznych. Bezinwazyjny lifting pozwala w ten sposób na walkę z cellulitem, tkanką tłuszczową, redukcję zmarszczek czy też wzmocnienie skóry.